Author: B***7
Rating: 5/5 ★★★★★
Date:
Review: good quality hair and fits very well
Color: Multicolor | 1 photo(s)
Price: £12.28
Original Price: £15.08
| Material | High Temperature Fiber |
| Features | Heat-Resistant |
| Special Selling Point | wear and go wig |
| Hair Type | Curly Hair |
| Color | Black Brown |
| Type | No Bangs Wig |
| Cap Type | Rose Mesh Net |
| Crowd | Women |
| Hairstyle | Long Wigs |
| Theme | Daily |
| Curl | Body Wave |
| Dye/Bleach/Perm | No |
| Heat Tolerence | 100 |
| Net Weight | 300 g |
| Length | 70 cm |
| Crown | 53-58 cm |
| SKU | sb2405283737294019 |
Author: B***7
Rating: 5/5 ★★★★★
Date:
Review: good quality hair and fits very well
Color: Multicolor | 1 photo(s)
Author: S***.
Rating: 5/5 ★★★★★
Date:
Review: just like in the picture. easy to use. very nice
Color: Multicolor | 1 photo(s)
Author: m***t
Rating: 5/5 ★★★★★
Date:
Review: Perfect fit not had a problem with any of your wigs
Color: Multicolor
Author: 3***2
Rating: 5/5 ★★★★★
Date:
Review: good quality, no smell, nice to the touch 😊
Color: Multicolor | 1 photo(s)